Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sa kohë të ushqej me qumësht gjiri?

Pershendetje nena. Kam vajzen 6 muajshe dhe e ushqej me gji dhe nje vakt supe per bebe. Si mendoni ju kur duhet tia heq gjirin? A jeni konsultuar me pediatrin per kete? Faleminderit.

Eni (12 vite më parë)
Mimoza (12 vite më parë)
N`fakt nuk jom fare e kyqyr ne kominitetin bebaime. Psee?
Kosovare 1 (12 vite më parë)
moza me qfar emri je e kyqyr te komuniteti beba ime ?
Mimoza (12 vite më parë)
Sa me shume qe e ke ne gjii aq me mire eshte. Une fatkeqsisht nuk kam pasur fare qumesht gjiri dhe u deshte pas 2 jave sa lindi djali ti jap formula. Deri sa ke qumesht gjiri mbaje kur e sheh se nuk ke me atehere ski qka bon duhesh me hjek.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?