Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jam në javën e 38 e 6 ditë

Pershendetje nena te dashura, deshta te ju tregoj se jam ne javen e 38 e 6 dite, e kam frike, dhimbje te barkut e shpines, kam ka pak por kur po mendoni ju se mund te lindi? Jetoj vetem me burrin e eshte hera e pare qe jam shtatzene. Ju pershendes e kalofshi sa ma mire, tung Ganja.

Gane (12 vite më parë)
Eda 1 (12 vite më parë)
Pershendetje Gane, urime per shtatzenine dhe uroj qe çdo gje te ece mbare, une kam lindur 38 jave e 3 dite, me deshiren time pasi qe kam dashur te lind me operacion, mos u frikeso mund te shkosh deri ne javen e 42 pasi qe eshte shtatzenia e pare, burri keto dite mos te largohet shume, dhe besoj qe e ke bere gati çanten per ne maternitet. Shuume fat dhe urime per bebin :)
Mimoza (12 vite më parë)
Te uroj shtatzeni te mire deri ne fund. Edhe pse me paske arritur kulmin. Te uroj nga zemra nje lindje te lehte dhe femije te shendoshe.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?