Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lëvizjet e bebit

Pershendetje... jam ne javen e 21 te shtatzenise dhe kam rreth 3 jave qe i kam ndjere te qarta levizjet e bebit... por ka dy dite qe mund ta kem ndjere vec tre here nderkohe qe para e ndjeja gjithe diten qe levizte...?!

Ola (12 vite më parë)
Eda 1 (12 vite më parë)
Pershendetje Ola, do te kisha rekomanduar qe te shtrihesh ne anen e majte dhe te qetesohesh, prit nje kohe nese ndjen levizjet te bebit atehere çdo gje eshte ne rregull, ne te kunderten shko menjehere te gjinekologu. Te uroj fat :)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?