Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nëna sa vjeçare dhe nga jeni?

Pershendetje nena.


E hapa keshtu nje teme qe te gjitha te dime se sa vjeçare jemi. Prsh. une jam Mimoza, jam nga Maqedonija, dmth e lindur ne Kumanove dhe jam e martume qe 2 vite ne Gjermani, ne vendin Kassel, dhe jam 20 vjeçare.


Ju pershendes.

Mimoza (12 vite më parë)
Liridona Beqiri (12 vite më parë)
pershendetje jam dona nga gjilani por jetoj ne zvicer jam 20 e martuar qe 1 e gjys dhe skam edhe femij
Kledia .. (12 vite më parë)
pershendetje **une jam kledia jam 20vjece dhe jam nga shqiperia,elbasan.kam 1vit e martuar dhe akoma skam femi..kalofshi mire ciaoo
Gona Isa (12 vite më parë)
Pershendetje, jam Antigona nga Vitia dhe jetoj ne Finland, ju pershendes gjithave :)
Diana Z (12 vite më parë)
pershendetje ritaa ,ne cilen lagje jeton ndoshta do te mund te takohemi ndonjeher,te pershendes
Elma (12 vite më parë)
Jam Elma Thaci nga Prizreni, 30 vjecare, jam nene e tre femijeve, amvise (moter pediatrike) ne shtepi, ju uroj shendet ne familje.
Ritaa (12 vite më parë)
Pershendetje nena, un jam 20 vjecare dhe jetoj ne Prishtine :D fat dhe shendet per ju dhe bebet tuaja.
Rina (12 vite më parë)
Pershendetje nena te nderuara, une jam nga Kosova Drenicake... Rina. Jetoj ne Itali dhe studioj, jam martuar qe dy vite, jam 24 vjec, dhe kam nje vajze  Aurora, 4 muajshe. Pershendetje te sinqerta per te gjitha nenat dhe bebushat e juaj.
Eliona (12 vite më parë)
Pershendetje per te gjitha, veçanerisht per bashkevendaset e mia Moki dhe Emi. Gjithe te mirat.
Diana Z (12 vite më parë)
pershendetje nena une jam diana,jam nga prishtina ,jam 20 vjeqare,ju pershendes shum.,
(12 vite më parë)
flm emi te pershndes edhe ty .me vjen mir qe koki kaq shum istogalike ktu hahah e pershendes edhe elionen shuum dhe te gjitha nenat qaoo
(12 vite më parë)
Une jam Emi,jam nga Istogu,e martuar dhe jetoj ne Prishtine,jam 27 vjeqare pershendetje per Mokin dhe Elionen pasi i pasna bashkevendase
Eliona (12 vite më parë)
Edhe une jam nga Istogu (Kosove) dhe jetoj qe nje vit e gjysme ne Gjermani. Jam 25 vjeqare.
(12 vite më parë)
pershendetje mimoza une jam 24 vjeqare nga Kosova (ISTOG)po tani jetoj ne Gjermani qe 2 vite jam martu pra ktu.
Dita Rrustemi (12 vite më parë)
jam shkupjane 24 e martuar ne kosov 24 vjeqare pershendetje mimoza

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?