Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A është e mirë karroca dyshe për bebet binjake?

Pershendetje. Jam shtatzene dhe doktori me ka thene qe kam dy vajza binjake. Kam rene ne dileme se si ti blej karrocat te ndara apo te ngjitura? Ju lutem me ndihmoni!

Edlira (12 vite më parë)
Laura (12 vite më parë)
Urime Edlira une te kisha preferuar qe ti blejsh karrocat e ngjitura se ato jane te parapara per dy femije nuk e di pse po mendon ti blejsh te ndara qe ta mundosh veten kurse ato jane te planifikura per kete pune per dy femije, te uroj shendet ty dhe vajzave jete te gjate prane familjes.
(12 vite më parë)
Ndoshta me mire eshte ti blesh te ngjitura se eshte me lehte per ty,urime per vajzat

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?