Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Përdorimi i "Micostop"

A ka mundesi me me ndihmu dikush sa perdoret masti "Micostop", jam shtatzene, mjeku me ka thene ta perdore, po s`po di sa dite me e perdore se kam harru me e pyet, edhe per here te pare po e perdori, a duhet mi shti fyshtin shume edhe sa mi qit mast shume a pak?

Flora (12 vite më parë)
Flora (12 vite më parë)
Faleminderit shume shume Pranvera, jo bre nuk em tregun as ne barnatore e qashtu mbeta, flm shume.
Pranvera (12 vite më parë)
Flora pershendetje, micostopin ka ne kuti nje tube te mbushur me kreme dhe 6 aplikatore (shkopinjet e gjate), perdoret ne mbremje para gjumit, aplikatorit ja terheke lart njeren pjese, e vendose ne gryken e tubit e mbush plot aplikatorin me kreme dhe te teren e derdh brenda ne vagine, pas kesaj duhesh me u shtri ne poziten horizontale ne menyre qe krema mos te rrjedh jashte vagines. Nese nuk ta ka cek mjeku sa me perdore atehere perdore 6 mbremje me radhe. Sukses ne sherim P.s Kur e ke ble ne barnatore a nuk ta kane spjegu qysh perdoret? Ose pse nuk po kerkoni shpjegime?
Flora (12 vite më parë)
Per lyerje ne vagine mjeku ma ka propozu, po hera e pare qe po perdori e mendova qe ka perdore dikush Eda. Flm.
Eda 1 (12 vite më parë)
Flora mund te me tregosh per cfare sherben "Micostop" :)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?