Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Si e kaloni ditën me bebet e juaja?

Pershendetje nena. Doja te ju pyesja, si e kaloni diten me bebet e juaja, ne sa ora zgjohen, sa ora e kane ushqimin e mengjesit, drekes dhe darkes, ne sa ora e kane orarin e gjumit, dhe a flen bebi i juaj vetem ne dhome apo ne djep ose me ju, dhe a e keni ndonje kohe te caktuar se kur luani me te? Ju pershendes shume.

Diana Z (12 vite më parë)
Ina (12 vite më parë)
Une paradite dale dhe e nxjerr shetitje, kur eshte koha e mire, ne mesdite e rehatoj e i jap me hanger, ne dreke pushojme, pasdite dalim me burre e me beben tone.. kur eshte koha e keqe qendrojme ne shtepi shohim televizor, me nje fjale, e pershtasim sipas jetes sone, flen ne oren 8.30, zgjohet ne 06.30, ushqimin ja jap cdo 3 ore.
Mimoza (12 vite më parë)
Dita shkon me se bukuri kur ke nje femije ngat vetes. E kaloj shume shume mire tan diten luaj me te e shetis e dua shume elhamdurilah prej zotit cfare femije me ka fal Yll Bote eshte e dua aq shume sa qe nuk mund ta shprehi dot me fjale.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?