Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kapsllëku gjatë shtatzënisë

Pershendetje nena, jam ne javen 14 dhe po kam probleme nganjehere me kapsllek, a ju ka ndodh juve ne shtatzeni keshtu? Flm per mirekuptim.

Arta (12 vite më parë)
Arta (12 vite më parë)
Flm shume, ju deshiroj gjithe te mirat juve dhe familjes suaj.
Valizake Thaçi Celina (12 vite më parë)
Tung Arta, per problemin tend mundesh me perdore kumbulla te thata, drithera, boronica, fiq, lang portokalli, edhe te bejne mire per shtatzenine edhe ndihmojne rreth shqetesimit tend. Gjithe te mirat.
Eliona (12 vite më parë)
Pershendetje Arta, urime per shtatzenine, po sigurisht qe na ka ndodhur, une kam lindur para tre muajve, kete problem sikur ti edhe une e kisha dhe vazhdoj ta kem dhe pas lindjes, thone qe eshte normale andaj mos u shqeteso, per te kryer nevojen me lehte te sygjeroj te hash kivi, funksionon menjehere. Gjithe te mirat ty dhe bebes tuaj.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?