Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mosdallimi i fetusit në mitër

Pershendetje nena, jam shtatzene 6 javeshe, isha ne kontrolle po mjeku nuk po mund ta shef ende femijen! Ka ndonje rast ka nga ju qe 6 jave nuk e kane pa femijen tuaj se une jam shume e brengosur, testi pozitiv, gjinjte shume mu jane fry edhe barku me dallohet por femija nuk shihet nesa dini ndonje rast, ju lutem me tregoni!

Arjeta Aliu (12 vite më parë)
Arjeta Aliu (12 vite më parë)
pershendetje vera ishalla do zoti edhe mua me ndodh si ty pas dy jave e kam kontrollen tjeter te pershendes
(12 vite më parë)
neta une kur kam qen ne kontroll kam qene ne javen e 7 dhe nuk ka qen e sigurt mjekja ende , me ka then me ardh mbas 2 jave per me vertetu , keshtuqe mos u berngos se ndoshta ende eshte heret, por si do qe te jet na tregu kur ta kesh vizten e ardhshme , Suksese
Arjeta Aliu (12 vite më parë)
elmedina une kam qene jashte mitres qe nje vite jam operu e po frigohem se mos ndoshta apet kum mete jashte mitres tung klm
Elmedina (12 vite më parë)
Tung Donjeta, po heret ende, normal qe nuk mundet me dallu, mu as ne javen e shtate nuk ka mujt me ma dallu vec si hije diqysh... klm.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?