Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rreth kënaqësisë gjatë marrëdhënieve seksuale

Pershendetje nena, une jam Riona dhe jam nene e nje femiu 6 muajsh, jam martuar qe 2 vite mirepo ajo qe vazhdon te me shqetesoj eshte se une asnjehere gjate kesaj periudhe nuk kam pasur kenaqesi gjate aktit seksual, asnjehere s´kam perjetuar orgazme, me thuani neqoftese edhe dikujt i ka ndodhur njesoj apo si te beje qe edhe une te kem kenaqesi gjate marredhenjeve?! Me falni per kete bisede sepse ndoshta nuk eshte vendi i duhur per te biseduar rreth kesaj mirepo kisha nevoje te flas. Tung, gjithe te mirat.

Riona (13 vite më parë)
Yllka (13 vite më parë)
Pershendetje Riona! www.seksologu.com hyn ketu eshte Dr dhe mundesh me pyet dhe ki edhe shenime qe ka shkru doktori. Tung :)
Blerta Shehu (13 vite më parë)
Mirdeita mendoj se ju duhet te bisedoni me bashkeshortin tuaj ti thoni se cfare ju pelqen qe tju bej ai gjate marredhenies qe ju te arrini kenaqesine qe deshironi, mos kini turp tju thoni komunikimi me bashkeshortin eshte zgjidhja e vetme. Une e kam vajzen 4 muajshe dhe mbas lindjes kam patur te njejtin problem por avash avash bashkeshorti im me durim duke e ditur dhe se cfare me pelqen mua kemi arritur te jemi si me pare. Ju pershendes dhe ju uroj gezuar.
Riona (13 vite më parë)
Flm per pergjigjet. Lindita jam martuar me njeriun qe kam dashur vet, dhe vazhdoj ta dua gjithnje e me shume dhe jam shume e lumtur me te, mirepo vetem fakti se nuk ndjej kenaqesi gjate marredhenieve me pengon, deshiroj tí perjetoj dhe une ato momente te bukura, si shkak i kesaj po me humb dhe deshira per te pasur seks, secilen here po e rralloj, ndersa jam e re dhe deshiroj dhe une te kenaqem.
Albina1 (13 vite më parë)
Edhe une nuk edhe 3 muaj i mbush 2 vite martes edhe kam mar burrin qe e dua, naten e par kur e kam prish virgjerin ka qen me burrin tim por as un nuk kam pas dhimt e as gjakderdhej masi kam humb virgj.. e tash gith me shqeteson se pse mka ndodh kshtu, edheatsh kam bebin 8 muaj por nuk kam deshir me pas mardhenje se nuk ndjej asgje kisha dasht qe te kisha orgazme qe te perjetoja momente te bukura por nuk e di perse nuk kam, ju pershendes nena se ndoshta e teprova por deshta ta ndaj me ju nese dini ndonjera diqka. Ju pershendes shummm edhe fat e qdo te mir ne vitin 2012 per te gjtha
Arta25 (13 vite më parë)
As une prej se jam mbet shtatzene nuk ndjej asgje hiq.
Luis Luis (13 vite më parë)
rinora spo di qka te them une kur jam martu virgjerin e kam prish naten e par te marteses me burrin tim kuptohet edhe ne fillim kisha dhimbje e te gjitha po mas dy muajve e kam ndje kenaqesin edhe vazhdoj ta ndjej mfal se po te them direkt ti ke edhe femij ski perjetu hiq ndjenj kur ja ki nis bebes a? te kisha keshillu te bisedosh me gjinekologen tende ose edhe me ndonje psikolog.. ti aki ndjenj per burrin tend?a mos ke qen e dashurar me ndonje tjeter?edhe me burrin jeton veq sa me ba jet? mos mi keqkupto pytjet qe po ti bej po thjesht spo mundem me kuptu...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?