Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kam dhimbje të dhëmbëve

Miredita nena si jeni sot, si po kaloni ne keto festa te fundvitit? E kam nje pyetje, cka mund te perdori per dhembe, kam filluar te kem dhimbje?! Flm per mirekuptim, tung.

Bebushja Bebushi (12 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?