Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gëzuar 2012!!!

Gezuar vitin e ri 2012 te dashura nena! Zoti ju bekofte me shendet e lumturi ju dhe engjujt tuaj! Ky urim ju vjen nga une dhe nga Davidi i vogel 3 muajsh!

Evis (13 vite më parë)
Mami Ales (13 vite më parë)
gezuar! paci vetem lumturi dhe shendet ne familjet tuaja............
Kledia .. (13 vite më parë)
gezuar dhe ti evis.....qoft nje vit i mbare dhe i lumtur per ty,,,,te uroj per kete vit te pare me djalin tend....gjith te mirat
(13 vite më parë)
gezuar edhe ty Evis dhe Davidit ishalla esht vit i mbar per te gjith.. uroj te gjitha nenave dhe bebve shendet dhe lumturi
Blerta Shehu (13 vite më parë)
Faleminderit Evisi dhe Davidi i vogel. Dhe une e Viola ime 4 muajshe ju urojme juve dhe te gjitha nenave e femijeve te tyre Gezuar qofte nje vit i mbare lumturia, harmonia, paqja e begatia mbizoterofshin gjithmone tek femijet tane. Gezuar 2012.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?