Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ushqimi i bebit 7 muajsh

Ushqimet si ja jepni femijes, te ngrohta, psht frutat, perimet, orizin etj? Ja ngrohni ne mikrovale? Une ketu kam ushqime te pergatitura po ja ngroh ne uje te ngrohte?

Ela K.. (12 vite më parë)
Inesa (12 vite më parë)
Me sa kam degjuar femijeve te vegjel nuk ju lejohet qe tua ngrohesh ushqimet ne mikrovale, ngrohen me uje te ngrohte.
Dita Rrustemi (12 vite më parë)
tung ujin une ja jap ashtu si eshte blere dmth qe s emabj as ne frigorifer as me ngroh,e sa i perket mikros tkisha preferu mos me perdor per asgje per bebet se eshte gogja e demshme enkela tpershendes tung
Ela K.. (12 vite më parë)
FALEMINDERIT PO UJIN SI JA JEPNI,UNE JA JAP NGA SHISHJA E BLERE NUK JA NGROH
Krenare Kastrati (12 vite më parë)
psh Ela, une vajzes sime vetem ja ngrohi ne uje te ngrohte, nuk ja ngrohi ne mikrovale, edhe qe ftohet deri sa ta ushqej nuk eshte ndonje problem,,,, shpresoj qe te kam ndihmu sadopak ne pyetjen tende,, urime per shume mot.
Ela K.. (12 vite më parë)
DUA TE THEM SE JA NGROH PO DERI SA E HA FTOHET DUHET TJA NGROSH PRAPE

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?