Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Cfarë dmth kjo ëndërr?

Miremengjesi nena jam shume e shqetesuar nga nje enderr qe nuk po ja di dmth e saj, kam pare enderr se me kishin ardhur menstruacionet, cfare dmth ka? :(

Bebushja Bebushi (13 vite më parë)
Bebushja Bebushi (13 vite më parë)
edhe un sa\'here te shoh gjak me del idhnim e kam degju se dikujt i del gzim ju pershendes dhe flm per komentet e juaja
Dita Rrustemi (13 vite më parë)
nese femra sheh ne enderr menstracionet thuhet se do te fitoj pasuri ne ate madhesi sa ka pare menstracionet klm shpresoj te kam ndihmu
Valja (13 vite më parë)
Ju pershendes nga zemra une sahere te shoh anderr qe me vin menstraconet me vin qat dite koka e vertete se ose gezim ose idhnim e mue me dalka idhnim se nuk kam femije qe 10 vite ju pershendes nga zemra.
Luis Luis (13 vite më parë)
hajde ishalla veq gzim del per te dyjat
Bebushja Bebushi (13 vite më parë)
lindita edhe une aashtu jo ngjur kuq shum po ma e qelt ngjyr kur e pyt ni te aferm th qe ose osht gzim ose hidherim
Arditaa T (13 vite më parë)
pershendetje, kam degjuar se kur ne ender sheh gjak, prishet ajo ender, sdi sa eshte e sakt kjo.
Luis Luis (13 vite më parë)
halide sdi qfar te them edhe une para tri diteve kam pa enderr shkova ne banjo e pash veten krejt me gjak te perlyer po nuk u doken taman si periode po ni ngjyr ma te qelt edhe une kisha pas deshir me dt kuptimin e saj...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?