Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dobësimi i papritur

Pershendetje nena, gezuar festat! Kam djalin gati 12 muajsh dhe deri tani ka qene shum mire me shendet ka henger mire edhe pse po i dalin dhembet ka henger dhe ska pas probleme...nganjehere refuzonte ushqimin por jo fort keq....mirepo keto ditet e fundit edhe pse po han normal ai eshte dobesuar....kam verejtur tek djali dicka :edhe pse han si gjithmone sikur barku i rri si i cfryre dhe nuk e di tani une mundohem ti jap prap per te ngrene mbas gjysem ore se them me vete nuk eshte ngopur..i jap ndonje frut ose jogurt por prap nuk eshte se ka ndonje ndryshim te madh..ju lutem me thoni cmund te kete?mos ndoshta ka krimba qe ia hane ushqimin?

Mami Ales (13 vite më parë)
Teuta1 (13 vite më parë)
Jo moj qfarti ska krimba veq neqoftese i dhemb barku ai eshte tjeter, se edhe une e kam djalin 12 muaj edhe ai ka hanger edhe po han mire qysh po thu ti i rrin barku i dobet si mos me hanger sen po tash femija fillon rritet qet moshe e ushqimi si shkon ne tul po ne gjatesi ski nevoje mu shqetesu se edhe une u shqetesojsha po tash kush pe shef qe se ka pa ma afer po thojne sa kuka rrit mashalla se vet se veren qaoo te pershendes.
Viki (13 vite më parë)
Pershendetje Brunilda te kisha keshillu ta qosh te doktori per tja bere analizat aty mund ta dish a i ka krimbat a jo se nese qan naten sidomos mund te jene ato po per siguri shko dhe berja analizen e nevojes se madhe. Pershendetje dhe shpresoj se sa ma shpejte te sherohet djali.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?