Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kam parë në ëndërr vdekjen!

Pershendetje nena sdi cte them edhe ndoshta pyetje palidhje por para dy neteve kam par enderr se isha duke qajtur shume atehere me kuptimin se une kisha vdekur edhe pas disa koheve e ndjeva veten une te gjalle po im burre se kishe vdekur isha kane merzit teper edhe me familjen e tij isha kan duke u cmendur spo e di kuptimin e saj a mos ndoshta kam hy ne gjynah apo cfare?

Luis Luis (13 vite më parë)
Albana2 (12 vite më parë)
Pershendetje, une kam pare enderr nenen time te vdekur dhe vajtoja mbi kufomen e saj, a mund te me shpjegoni cfare do te thote kjo? Ju faleminderit.
Albiona (13 vite më parë)
Edhe unë kam parë në ëndërr vdekje.Kisha vdekur unë dhe u frikësova,a është shenj e mir kjo,a është keq apo mirë.Mund të ma ktheni përgjigjen.
Dita Rrustemi (13 vite më parë)
kush sheh se ka vdekur dhe se ka jetuar pas vdekjes kjo aludon se ky person ben mekat dhe perndohet,thuhet se gjithashtu do te jetoj gjate,ne pergjithsi te enderruarit e vdekjes aludon ndryshim apo transferim prej nje gjendje ne gjende tjeter.shpersoj te kam ndihmu kete e kam marre ne fjalorin e komentimit te endrrave tung
Arditaa T (13 vite më parë)
Kur ne ender e sheh dike te vdekur i shtohet ymri :))) esht shenj e mir.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?