Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjakrrjedhja pas marrëdhënieve në shtatzëni

Pershendetje nena, urime festat, jam ne javen e 11 te shtatzenise, pas marredhenies kam verejte pak si gjak dhe u konsultova me mjeken me tha nese gjakrrjedhja nuk eshte e vazhdueshme ndoshta vetem je lendu, ju lutem a i ka ndodhur ndonjeres prej juve dhe si keni vepruar? flm shume, ngeleni te pershendetura.

Jeta ,,,, (12 vite më parë)
Dita Pr (12 vite më parë)
jeta mos u brengos nese ke pak gakderdhje,une ishane fillim te shtatzanis kshtu mbas javes se 7 , jetj ne ch dhe isha ne gjink,dhe me tha te nderpres mardheniet se je ne fillim kshtu qe mbas 1 muaji ishte gjith nregull,ppor nese ke gjakderdhje me shum mos hezito vizito gjink,te uroj shtatzani te mbar..
Luis Luis (12 vite më parë)
arjeta pershendetje une tashme e kam djalin 7 muajsh sa kam qen shtatzen sme ka ndodhur asnjeher kjo te kisha keshillu te mos e lesh anash kete pun nese ki shum gjakderdhje edhe ruju mos u ngre shum psh me perdet ose marimanhgat mi fshi edhe te qosh pesh te renda ma mir bere 10 her nje pun e kadale se sa 1 her e ta mundosh veten se je ne fillim te shtatzanis beba jote tash kadale tu zhvillu esht te uroj shtatzani te mbar

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?