Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Përdorimi i bozës

Kam degjuar nje dicka me emrin boza te shton qumeshtin? si behet kjo?

Stela Vlore (13 vite më parë)
Inesa (13 vite më parë)
Edhe une kete mendim kam, qe te mos ta pish se te shendosh, une per vete kam ngrene drithera me tershere. Tershera eshte shume e mire per qumeshtin.
Luis Luis (13 vite më parë)
te kisha preferu mos te pish boza une kam pi sa kam qen en pushim ne ks po me ka trash shum
Evis (13 vite më parë)
Stela, vertet qe boza te shton qumeshtin por e prish cilesine e tij, gje qe demton beben, keshtu me ka thene pediatri im.Per mendimin tim mos e perdor as bozen as birren. une vete skam patur ne fillim shume qumesht, por tani me ka ardhur sepse konsumoj shume qumesht, dhalle, lengje frutash, uje dhe supera. Gjithe te mirat
Sela (13 vite më parë)
Pershendetje Stela. Boza blihet ne embeltore nje leng i trashe ngjyre e verdhe, nuk behet ne shtepi. Nese keni ndonje embeltore afer pyetni the ju japin ne Kosove ka ku te duash.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?