Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Muzika dhe fëmija

A ju ka ndodhur ju? E kam gocen 7 muaj, po qe kur ishte 6 muaj sa ndehjonte muziken tunde trupin kur ja mbyll muziken nuk tundet, sa ja hap tundet dhd qedhen e leviz shume?!

Ela K.. (13 vite më parë)
Blerta Shehu (13 vite më parë)
Haahahahaha eshte shume normale vajza ime qe ne bark kishte preferenca muzikore, kur degjonte muzik fillonte te levizte, rrymat e forta i pelqente me shume kur vendosja buda bar nuk levizte fare kur kishte muzik diskoteke levizte hahahahah... tani eshte 4 muajshe dhe sapo ti vendosesh muzike pin sa tja heqesh e le gjirin dhe kerkon me sy dhe qesh gjthashtu e ze gjumi me muzik po tani i vendos kenge per femije. Ju uroj rritje te mbare vajzes, klm.
Luis Luis (13 vite më parë)
hhehehe te gjitha bebet jan keshtu edhe djali im 7 muajsh ndonjeher flen me muziken e elvana gjates me se shumti edhe tundet e shkundet sa te munet burri me thot kur te ec ky qfar sben??
Ela K.. (13 vite më parë)
qe kur ishte 6 muaj sa degjonte muziken tunte trupin kur ja mbyll nuk tundet,,sa ja hap muziken tundet shume dhe levis dhe qesh
Sela (13 vite më parë)
Enkela edhe djali im e don muziken dhe posa ja ndali fillon te qaj ai tani eshte 5 muaj e gjysme dhe moti e ka filluar kete mode... hahaha tani ka filluar edhe ai te tundet dhe gati fluturon me krahe...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?