Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-pediatrin

Dhembet te femijet

Pershendetje, djali im eshte 14 muajsh ende asnje dhemebe nuk i ka dal a eshte diqka shqetesuese?

Blerta <3 (9 vite më parë)

Dr. Med. Selim Thaqi - pediatër - neonatolog
Pediatri përgjigjet
Dr. Med. Selim Thaqi

Përshëndetje Blerta,

Ju rekomandoj të lexoni artikullin në linkun e mëposhtëm, rreth daljes së dhëmbëve:

http://www.bebaime.com/dhembet/dalja-e-dhembeve

Gjithë të mirat.

Saranda Aliu (9 vite më parë)
pershendetje djali im esht 13 muaju dhe i kan dal vetem dy dhemb posht dhe dy lart edne skan fillu tjert mi dal desha te pyes se a esht diqka serioze

/komuniteti