Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-pediatrin

Urinimi i shpeshte te femijet

Pershendetje. kam vajzen 4 vjeqe qdo 5 minuta urinon. nuk edi qfar mund te jet. flm

Nurije Tusha (8 vite më parë)

Dr. Niketa Koliçi - pediatre - neonatologe
Pediatri përgjigjet
Dr. Niketa Koliçi

Përshëndetje Nurije,

Së pari duhet që të konsultoheni me një pediatër për të përjashtuar një infeksion urinar apo patologji të traktit urinar!

Gjithë të mirat.

/komuniteti