Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-pediatrin

Jashteqitja ngjyre jeshile

Pershendetje doktor.. kam djalin 5 jave dhe djali.im ka jashteqitje ngjyre jeshile.te mbyllet... e ushqej me formul.. jam ne merak se perse keshtu... faleminderit nese gjeni kohe te me pergjigjeni..

(7 vite më parë)

Dr. Med. Selim Thaqi - pediatër - neonatolog
Pediatri përgjigjet
Dr. Med. Selim Thaqi

Përshëndetje Shqipe

Nqs kjo jashtëqitje nuk shoqërohet me temperaturë dhe të vjella, nuk ka asgjë për tu shqetësuar!

Shpesh këto feçe janë të tilla për shkak të kolikave (të prerave të barkut që ka fëmija), por edhe të dietës që përdorë nëna si bishtajoret apo edhe jeshillëqet.

Gjithë të mirat.

/komuniteti