Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-pediatrin

Qumeshti i gjirit eshte shume i holle

Doktorr une e kam fmijun 3 jav jam duke e ushqyer me gji a ma po mdoket qe qumshti i gjirit asht shum i holl dhe nuk i del boll djalit tana pi jap edhe qumsht shtes a ma tash kam frig qe pi bohet shum mi dhon te dyat a ka naj menyr per me vertetu qe qumshti i gjirit a asht i mir a jo

Shemrije Sahiti (7 vite më parë)

Dr. Niketa Koliçi - pediatre - neonatologe
Pediatri përgjigjet
Dr. Niketa Koliçi

Pershendetje Shemrije,

Per cilesine e qumeshtit te gjirit as qe diskutohet, nuk ka lidhje nese te duket i holle me rendesi eshte qe te ia ofrosh femijes sa here qe femija do. Sa me shume qe e mban ne gji aq me shume qumesht gjiri prodhohet. 

Gjithe te mirat.

/komuniteti