Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-psikologun

Urinimi i pavetedijshem

Pershendetje doktoreshe nuk e di a eshte vendi i duhur per pyetjen por megjithate vendosa te shkruaj sepse jam shume e shqetesuar , jam 26 vjet kam nje femije 1 vjet me ka ndodhur brenda keti muaji te urinoi naten pa vetedije dy here , heren e pare nuk u shqetesova dhe aq sepse isha teper e lodhur dhe thash ndoshta per ate sme ka dalur gjumi por kur ndodhi edhe heren e dyte vendosa te drejtohem tek ju dhe te me keshilloni qfar te beje apo mos duhet te shkoi tek ndonje gjinekolog. Kjo nuk me ka ndodhur asnjehere me pare as femije kur kam qene . Ju faleminderit

Albulena Koshtova (8 vite më parë)

Dr. Dorina Bedhia - psikologe dhe pedagoge
Psikologu përgjigjet
Dr. Dorina Bedhia

Pershendetje Albulena!

Nuk do te shqetesohesha shume per nje ose dy episode te izoluara sepse mund te jene shkaktuar nga lodhja e tepert, nga gjumi i thelle, nga nje periudhe stresi qe mund te kesh perjetuar. Gjithsesi nje kontroll nuk te ben keq. Te parandalosh eshte me mire se te kurosh.

Te uroj gjithe te mirat!

Albulena Koshtova (8 vite më parë)
Te falenderoi shume per pergjigjen gjitha te mirat

/komuniteti