Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-psikologun

Qetesues gjate gjidhenjes

Pershendetje pas lindje kam nje stress te pakontrolluar kam dhe nje vajze 2 vjeqe dhe shpesh nuk mund ta kontrolloj veten me keshilluan te pij diazepam qetsues e cila nuk len pasoja ...por sjam e sigurte dhe desha dhe nje keshille tjeter... A ndikon ky qetsues te beba ime shume flm

Drita Rita (8 vite më parë)

Dr. Dorina Bedhia - psikologe dhe pedagoge
Psikologu përgjigjet
Dr. Dorina Bedhia

Pershendetje Drita!

Besoj se je keshilluar me ndonje mjek specialist per diazepamin. Gjithsesi te keshilloj te konsultohesh edhe me pediatrin e vajzes per kete ceshtje, sepse nuk eshte fushe e imja.

Gjithe te mirat!

/komuniteti