Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-psikologun

Fjetja gjate dites

Peshendetje, jam ne dileme mes shishes dhe gjirit vajzen e kam 9 muaj jam me pun 9 or ne dit mirpo vajza fle vetem me gjirin kam provuar dhe me qunsh lope mirpo pin pak dhe perseri e kerkon gjirin dhe behet shum nervoze qan sdi si te veproj mos ti jap gji gjat gjith dites ti jap vetem shishe edhe kur jam ne shtepi apo ti vazhdoj gjirin ju lutem pres pergjigjen tuaj

Hasije Salihi (8 vite më parë)

Dr. Dorina Bedhia - psikologe dhe pedagoge
Psikologu përgjigjet
Dr. Dorina Bedhia

Pershendetje Hasije,

Te lutem drejtoje pyetjen tende tek rubrika Pyet Pediatrin. 

Te uroj gjithe te mirat ty dhe vajzes tende.

/komuniteti