Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-psikologun

Hapa per qetesim

Pershendetje, shpresoj te jeni mire, desha te pys burri im ka shume stres, ne pune dhe i dhemb koka shume, nonstop tu bo masazha, desha te pys rreth hapave qetsues cili eshte me i mire dhe cfar efekte ansore kan, cilin ma rejomandoni ju? Faleminderit paraprakisht

(8 vite më parë)

Dr. Dorina Bedhia - psikologe dhe pedagoge
Psikologu përgjigjet
Dr. Dorina Bedhia

Pershendetje Zana!!!!

Ne psikologet nuk pershkruajme ilace,qofshin ato edhe qetesues....Te keshilloj te konsultohesh me ndonje neurolog.

Gjithe te mirat!!!

/komuniteti