Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-stomatologun

Sirupi feritin

Pershendetje doktoresh, desha te ju pyes se a ja demton dhembet sirupi feritin femijes 9 muajsh?

Ami . (8 vite më parë)

Dr. Renata Pulja - mjeke - stomatologe
Stomatologu përgjigjet
Dr. Renata Pulja

Përshendetje Amire,

Sirupi Fertin ka në përbërjen e tij hekur. Hekuri nuk është i dëmshëm për dhëmbët e fëmijës. Të rekomadoj ta përdorësh sipas këshillës së mjekut pediatër.

Të uroj gjithë të mirat

/komuniteti