Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-stomatologun

Cfare duhet te bej?

Prsh dokt Moza, te falenderoj per informacionet e vlefshme qe na jep. Une jam ne javen e 6 te shtatzanise sipas mjekut, ngaqe kisha dhimbje te lehta barku me rekomandoi duphaston dhe acidin folik por sonte ne mbremje kam therje ne vagine, nuk jane te forta por here pas here ndjej therje, a eshte ne rrezik bebja ime?cduhet te bej?

Danjela B (8 vite më parë)

Dr. Renata Pulja - mjeke - stomatologe
Stomatologu përgjigjet
Dr. Renata Pulja

Përshëndetje Danjela

Të lutem drejtoji pyetjen Dr. Mozës, tek rubrika "Pyet Gjinekologun".

Të uroj çdo të mirë.

/komuniteti