Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Shtrat per bebe

Shes shtratin per bebe ngjyre te kafte me mbulesa pembe dhe dysheku eshte Magnifleks
eshte po i njejti sikur ky ne foto qe qenka shitur..

Çmimi: 150.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (31/10/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Majlinda Ismajli
tel: +
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti