Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Kengur chicco per bebe

Gjendja: i/e shitur

Shes kengurin per bebe nga firma e njohur Chicco. Eshte pothuajse i ri. Per me shume kontaktoni ne nr e portalit 044/50 81 50.

Çmimi: 19.95 €
E publikuar: 10 vite më parë (10/11/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Arta Hoxha
tel: 044/508-150
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti