Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Dubak (rreth) per femije

Dubaku është I ri

Çmimi: 35.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (19/11/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Gonxhe Thaqi
tel: 045 587951
Nora Aliu
10 vite më parë
A don te fitosh ne qmim a qfarnga 28 euro sa dush gjen kesht
Fatima Veliu
9 vite më parë
Gonxhe a e ke ble ktu n'Kosove a jasht Kosove, se ktu po shiten thuja me kete cmim 31-35 ama spo ja vlen me i marre se shume te lig, na kqyrshim dikush qe i ka nga vendet e jashtme ose ma moti por te rujtun se ma moti jon kon shume ma te mire e ma te forte.
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti