Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

uls3

Esht shum pak e perdorur sepse mka ardh tjeter dhurat ordopedik ka muzik vibrim drit edhe shtrehet ekam bler 78 euro ne chipolino ne albi ka ende un e shes 45

Çmimi: 45.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (07/01/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Rina Gashi
tel: 049877855
Rozeta Hajdari
9 vite më parë
Pershendetje! Jam e interesuar per te blere kete shtrat (lekundes) por doja te dija nese ky eshte cmimi i fundit dhe a mund ta dergoni ne Shqiperi? Faleminderit!
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti