Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

pajisje fitnesi

Gjendja: i/e shitur

Shitet pajisje fitnesi elliptic trainer e markes gjermane maxfit. Blere ne nentor 2014 me garanci nje vit deri ne nentor 2015. Per reference shikoni kete link nga topshopi http://www.topshop.al/sport-dhe-…/orbitrek-elite-fitnes.html. Eshte e njejta tip pajisje, por marka eshte tjeter dhe eshte blere ne dyqan tjeter. Cmimi i shitjes 20000 te reja i diskutueshem. Pajisja eshte shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire.

Çmimi: 140.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (22/01/2015)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: djem dhe vajza
Adre Tirane
tel: 0694021715
M M
9 vite më parë
A e ke perdor vet a te ka ndimu ne humbje peshe???
Adre Tirane
9 vite më parë
Une e kam perdorur nja dy jave dhe rashe 1.5 kg. spo mundem ta perdor me pasi sme le goca, thote eshte e imja dhe qan. Po spo me del me as koha se kam dy femije, nje beb.
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti