Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Peg-Perego Pliko Mini

Shes karroce Peg-Perego Pliko Mini (e kuqe), blere ne Maj 2014.
E pershtatshme per moshat 0-4 vjec (ose 3-18 kg); Unisex; Rripa sigurie te vendosura ne pese pika (te cilat pershtaten sipas gjatesise se femijes);
Permasat (ne cm): Gjatesisa: 50 x Lartesia: 101 x Thellesia: 84; Rrote me ø 14,6 cm te rrotullueshme 360° + frena ne rrotat e pasme;
Permasat e mbullura (cm): Gjatesisa: 94 x Lartesia: 33 x Thellesia: 30,5
Pesha totale 5.7 kg;
Shtrirje e shpines ne tre pozicione; Doreza qe rregullohen sipas gjatesise
Blere ne Itali, me te gjithe AKSESORET origjinale Peg-Perego, perkatesisht:
Karroca - 175 Eur
Jastiku me 2 ane perdorime (njera ane verore, 100% pambuk & fibra per ajrosje; ana tjeter dimerore, e krijuar me material te ngrohte jersey) - 38 Eur
Mbulesa e kembeve - 21 Eur
Doreza - 24 Eur
Shitet per 25.000 ALL
Kontakt: 069 20 44 722 (sms/Viber)

Çmimi: 200.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (26/01/2015)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: djem dhe vajza
Elda Sokoli
tel: 0692044722

9 vite më parë
Kjo karroca nuk I ka hak 200 Euro sepse eshte edhe e bajtne
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti