Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Chicco Polly 2in1

Shes nje karrige ushqimi Polly 2in1, e markes Chicco. Eshte blere ne Itali, ne gusht 2014, per 250 Eur; eshte perdorur rreth 10 here; ne gjendje super te mire.
Eshte karrige multi-funksionale (shih foto), unisex, e pershtatshme per moshat 6muaj-3vjec, me disa pozicione, me rrota per komoditet te levizjes.
Shitet per 25.000 ALL, i diskutueshem.
Kontakt 0692044722 (sms/viber)

Çmimi: 200.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (26/01/2015)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: djem dhe vajza
Elda Sokoli
tel: 0692044722
Ana E
10 vite më parë
Sa shtejt , kjo karrige ne amazon e re koka 90 e :)))
Meri H.
10 vite më parë
Une e kam identik nje karrike ksi lloji,,,e kam ble prej nji nane ktu te tregu ne bebaime,,50 euro,,,gjithqka ka qen nrregull pos mbeshtjellsin e uleses pak te grisun,,,asht karrige shume e pershtatshme
Vlora .
10 vite më parë
Me fal elda por me ble krejt te re nuk kushtoj kjo karrike 200 euro mos e ke shkru qmimin gabim apo qfar?
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti