Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Kukullë

kukull per femij pothuajse e re vetem rrobat kan vleren e 20 euro

Çmimi: 20.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (10/02/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: vajza
Arbresha Ismaili
tel: 044 185 210
Vlora Buna Jara
9 vite më parë
a osht qmimi i fundit kyy
Arbresha Ismaili
9 vite më parë
qmimi i fundit eshte 15 euro vlora
Jesi Jesi
9 vite më parë
a eshte shitur? nese jo, e dergon dot ne shqiperi?
Arbresha Ismaili
9 vite më parë
Jesi jesi saktsisht ne cilin vend ne shqiperi ?
Antigona Kolgeci
9 vite më parë
Me fal a ka bateri apo vetem e thjeshte?
Antigona Kolgeci
9 vite më parë
ESHTE SHITUR KUKULLA?
Rozeta Hajdari
9 vite më parë
Pershendetje! Doja te dija nese eshte shitur kuklla dhe nese jo a mund ta dergoni ne Shqiperi? Faleminderit!
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti