Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

krevat levizes me rryme.

ky krevat eshte levizes me ane te adapterit.Eshte i blere ne Zvicerr dhe shum praktik.Ka mundesi te levizjes ne dy shpejtesi(1dhe2),ka mundesi te muzikes me ane te USB(me programim) dhe gjithashtu ka mundesin e aktivizimit te luhatjes ne menyre automatike ne rast te degjimit te zhurmes(kur femija qan atehere shtrati fillon automatikisht te luhatet derisa ai te ndalet).kete krevat nuk e kam perdorur fare pasiqe un kam lindur binjake ndersa ky eshte per nje femije

Çmimi: 150.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (15/07/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Edona Statovci
Edona Statovci
10 vite më parë
per kontakt shkruani ketu
Bebi Bebushi
10 vite më parë
shum qenka i mire nvend e kisha ble po mu ka rit mu qika kam shtrat luhates kam me bateri por kshtu me senzor skam qite nfoto edhe pa perde si dhe shkruja dimenzionet
Alba Al
10 vite më parë
Deri ne cfare moshe perdoret??

10 vite më parë
E a e din hala sa ka kushtu ky krevet ne zvicerr? Shume shume po me pelqen dhe asnjeher me par nuk kam pa ksi shtrati.
Edona Statovci
10 vite më parë
Jo nuk e di per tash veq at her 380 frang
Edona Statovci
10 vite më parë
Alba nuk muj met thon me mosh se femija rritet dikush ma shum dikush ma pak po dimensionet e saj jon 1m gjatsi 60cm gjersi
Bebi Bebushi
10 vite më parë
edona a ka jogi apo diqka te tille shtrati:-[?
Edona Statovci
10 vite më parë
jo shtrati ka ardh pa jog se se ka formen per jogat veq e ka ni shtres te holl .
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti