Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Dhom komplet per vajza

Perdhendetje nena shes dhomen per vajza komplet ngjyr roz dhoma ka dy shtreter dy komodina afer shtratit dy tavolina pune se bashku me karrike dhe komodina te vendosura ne mur gjothashtu ka nje orman me tri dyer se bashku me kto me qmim perfshihet edhe dy tepia edhe perdet dhoma eshte e perdorur nje vit.Çmimi: 550.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (23/02/2015)
Lokacioni: Kosovë / Gjilan
E preferuar për: vajza
Gjiltene Mehmeti
tel: 045511208
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti