Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Kornize e personalizuar me te dhenat e femijeve tuaj <3

Punim i qendisur me gjilpere dhe molina, me emrin dhe te dhenat e bebit tuaj. Gjithashtu me figura te ndryshme e gjitha punim dore.

Çmimi: çmimi: me marrëveshje
E publikuar: 9 vite më parë (21/07/2014)
Lokacioni: Maqedoni / Tetovë
E preferuar për: djem dhe vajza
Besa Lara
Gojarta Hoti
9 vite më parë
pershendetje me fal a mundem ta di sa kushton nje punim i till edhe a mundeni me i shit ketu ne Kosov se ju nga Maqedonia qenkeni mduket po ashtu komplimente shum te bukura duart ju lumshin
Besa Lara
9 vite më parë
Pershendetje Gojarta me bej ftes tlutem flasim bashk ne inbox.
Manjola M
9 vite më parë
O ti po je puntore moj shoqe ,, lum shpia qe te ka mpuq

9 vite më parë
Sa kushton
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti