Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Set Chicco Tiro

Shes SET trio Chicco, cmimi 20.000 lek ( dyqind mije ).
Te interesuarit te kontaktojne ne:

Email: eni_kraja@hotmail.com
Cel: 069 24 69 150


Ndodhem ne Tirane. Faleminderit

Cel. : 0692469150

Çmimi: 143.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (02/05/2015)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: djem dhe vajza
Eni Eni
tel: 0692469150
Besiana Xh
9 vite më parë
pershendetje a esht shitur ende kjo karroc eni
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti