Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

karroce

Shes karrocen shum.pak e perdoru..Qmimi 50euro.Karroca eshte e njejt si ne foto...

Çmimi: 50.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (02/06/2015)
Lokacioni: Kosovë / Gjilan
E preferuar për: vajza
V F T
Dona M.
9 vite më parë
VFT a kthehet edhe nga ana tjeter edhe kshtu me pa femijen a ki mundsi ma shume foto me tregu te saj
V F T
9 vite më parë
Jo vetem.ne.kete ane
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti