Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karriga e femijes per vetur - Chipolino

Shes karrigen e femijes per vetur eshte e firmes se njohur Chipolino eshte e re dhe shume e sigurt per femijen gjate vozitjes.
Kontakt :
0037745 381 680 viber


Çmimi: 95.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (08/06/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Fatlum D
tel: 0037745381680 viber
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti