Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Hulaja (shtrati) per femije

Shes hulajen eshte dhe si shtrat per femije shume e pershtatshme eshte shum e let per tu bartur hapsire e majftushme edhe posht saj si dhe kembet per qendrim ne nje pozite .
+37745381680 viber

Çmimi: 35.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (08/06/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Fatlum D
tel: +37745381680 viber
Rozeta Hajdari
9 vite më parë
Pershendetje! interesohem per te blere kete shtrat pasi pres nje femije.Doja te dija nese eshte ende i pa shitur?
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti