Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karroce

Shes karrocën Chipolino e përdorur vetëm dy herë. Është shumë e përshtatshme për qëndrim ulur dhe shtrirë të fëmijës, ka 3 pozicione të dëshirueshme për qëndrimin e fëmijës. E lehtë për tu bajtur, e shfrytëzueshme dhe shumë kualitative. Po ashtu, ka pjesën tjetër shtesë për ta mbrojtur fëmijën nga të ftohtit.

Çmimi: 50.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (22/07/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem
Dona M.
Ariana Ari
10 vite më parë
Pse e ke perdor vetem dy her ??
Dona M.
10 vite më parë
Se mka ardh dhurat menjeher tjetra ariane prej jashti befasi e e kom perdor ate kjo nkese ka nejt tan kohen...
Qendi .......
10 vite më parë
Une skam nevoj per karroc, vetem 150 euro qenka shume shtrejt e dashur se me 200 euro blen komplet 3 pjeseshe. Mendimi im.
Dona M.
10 vite më parë
Majda e pa perdorur eshte e re shume e rujtur te re e kam ble 230...cmimi mundet edhe me negociu po ia vlen kur e sheh edhe live...
Manjola M
10 vite më parë
Dona 230 € e ke ble Kte te re???
Dona M.
10 vite më parë
Po Manjola 230...
Euklida Arapi
10 vite më parë
Shes karroce me 3 pjese Nena shes karroce me 3 pjese,e kam bler ne itali,ne gjendje sh te mire.Klikoni ne kte link per te pare karrocen,ne foto nuk esht portbebeja por un e kam.Cmimi 200 mi lek http://www.Amazon.De/babid%c3%a9al-19583840-travelsystem-kinderautositz-einkaufskorb/dp/b004k20b6w
Lena Berisha
9 vite më parë
a muj me dit a esht shit kjo karroc hala
Lena Berisha
9 vite më parë
jam e intersume me ble njo kush nga ju ka
Dona M.
9 vite më parë
Jo nuk eshte shit lena nese je e interesume pa problem muj me te garantu qe e re eshte
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti