Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Pompa e gjirit

Shes pompen per qumeshtin e gjirit nga firma Tommee Tipe, e paperdorur fare. Per ta blere kontaktoni portalin ne nr. tel. 044508150

Çmimi: 15.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (14/09/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Arta Hoxha
tel: 044508150
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti