Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Shtrat i fjetjes

Gjendja: i/e shitur

Shtrat me dy funksione: statik dhe luhates me dim.135x80 cm. Me anesore antibakterial,i perdorur shume pak e shes sepse migroj jashte vendit.

Çmimi: 120.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (16/09/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Shahe G
tel: 049446628
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti