Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Krevat per bebe 0-3 vjec

Shes krevate bebesh 0-3 vjec 20 000 ALL. Eshte pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire. Ne cmim perfshihen krevati bashke me dyshekun Latex (vetem dysheku ka kushtuar 140€, i blere ne itali) si edhe anesoret. Kush eshte i/e interesuar kontaktoni ne nr 0695674189.


Çmimi: 150.00 €
E publikuar: 9 vite më parë (10/11/2015)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: djem dhe vajza
Blerina Zhuta
tel: +355695674189
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti