Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karrike ushqimi për fëmijë

Gjendja: i/e shitur

Shes karrigen e ushqimit për fëmijë nga brendi i njohur dhe i sigurtë Chicco. Kjo karrige është vlerësuar ndër më të sigurtat. Çmimi i tregut është 150 euro, kurse unë e shes për 49 euro. Të intresuarat le të më kontaktojnë.

Çmimi: 49.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (08/08/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Arta Hoxha
Blerta <3
10 vite më parë
A eshte e njejt sikur ne foto sa eshte e perdorur?
Arta Hoxha
10 vite më parë
Blerta eshte i njejte sikurse ne foto, eshte perdorur 1 vit.
Hermi- Ona
10 vite më parë
Ku e ke blere flori?

10 vite më parë
a osht ende ne shitje? a eshte shitur
Arta Hoxha
10 vite më parë
Jona, nuk e kuptova pyetjen tende! Hana, po e dashur, ende eshte ne shitje.
Meri H.
10 vite më parë
Arta nese ende nuk e ke shit me lajmron tlutna
Arta Hoxha
10 vite më parë
Meri te shkrova te mesazhet

10 vite më parë
kisha pas qef me pa nqafar gjendje osht.. jom e interesune me ble..
Arta Hoxha
10 vite më parë
Hana, mundesh me e pa patjeter, me kontakto te mesazhet te lutem. Flm.
Ina **
10 vite më parë
Jo per ti bere reklame Artes :) por qe te ndihmoj nenat qe interesohen, si karrige eshte shuuume e mire.. Une kam 2 vjet gati qe e perdor si kjo per vajzat, dhe eshte pothuajse e re :))
Arta Hoxha
10 vite më parë
Faleminderit Ina gjithsesi :)
Meri H.
10 vite më parë
Kete karrige e kam nda une me e marr kshtuqe llogaritet si e shitne nese ndonjera interesohet...
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti