Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Fustana princess Elsa Frozen

Shiten dy fustana te rri princess Elsa Frozen

Çmimi: 20.00 €
E publikuar: 8 vite më parë (17/12/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: vajza
Besa Morina
tel: 044810382
Besa Morina
8 vite më parë
Une e kam vajzen 5 vjeqe edhe nuk i ka ra deri fund kshtu qe eshte mire me ja provu
Besa Morina
8 vite më parë
Me kontakto ne Facebook Rita Morina edhe ta dergoj foton e vajzes e sheh sa eshte i gjate
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti